La Casita Del Lagar Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo van 38 m² bevindt zich op 2 km afstand van het Parque del Drago en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

    Het Plaza Juan González de la Torre ligt op rijafstand van 10 minuten van de 1-badkamer villa, terwijl het Artlandya DollMuseum binnen 15 minuten met de auto is gesitueerd.

    Deze 1-slaapkamer La Casita Del Lagar Villa kijkt op de zee uit.

    Een kitchenette, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. De keuken heeft ook koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Los Barros busstation is binnen het bereik van dit vakantiehuis gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerESFCTU0000380020006549410000000000000VV-38-4-01036176,VV-38-4-0103617

    Kameropties bij La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo

    Deze 1-slaapkamer La Casita Del Lagar Villa kijkt op de zee uit.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Buitenkant foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Buitenkant foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Buitenkant foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Buitenkant foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Buitenkant foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Skyline foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Natuur foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Buitenkant foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Keuken foto La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo Voorzieningen foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 38 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Heeft La Casita Del Lagar Villa een keuken?
      Ja, in La Casita Del Lagar Villa is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere het Artlandya DollMuseum (3 km), Iglesia de San Marcos 2) en het Parque del Drago 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Casita Del Lagar Villa Cerrogordo